Skim

Skim Mac için

Mac'ler için mükemmel ücretsiz ve basit bir PDF okuyucu

Mac’de Önizlemenin gerçekten yeterince güçlü olmadığını düşündünüz mü? Öyleyse, Önizleme'nin daha gelişmiş bir sürümü gibi görünen ve PDF'leri ve bilimsel makaleleri görüntülemek için ideal olan Skim'i takdir edeceksiniz. Skim...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • PDF'leri okumak ve düzenlemek için harika
  • Liike Önizleme ancak daha fazla özellik ile
  • Metni vurgulayın, TOC'lerle ve daha fazlasıyla gezin
  • LaTeX, PDFSync vb. İle entegrasyon

DEZAVANTAJLAR

  • Adobe Acrobat X kadar gelişmiş değil
  • Olması gerektiği kadar basit olmayan bazı temel özellikler

Çok iyi
8

Mac’de Önizlemenin gerçekten yeterince güçlü olmadığını düşündünüz mü? Öyleyse, Önizleme'nin daha gelişmiş bir sürümü gibi görünen ve PDF'leri ve bilimsel makaleleri görüntülemek için ideal olan Skim'i takdir edeceksiniz.

Skim, herhangi bir PDF dosyasını görüntülemek için uygun olmasına rağmen, bilimsel makaleleri PDF'de okumanıza ve not eklemenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Adobe Acrobat X ile karşılaştırıldığında oldukça basit ve zaman zaman biraz kasıtsızdır.
Örneğin, yazı tiplerini değiştirmek biraz daha kolay yapılmalı ve PDF'lerde köprüler kullanıldığında çok daha az yetenek vardır.
Bununla birlikte, Skim okuma PDF'leri yapma ve çok basit not alma muazzam bir iş yapar.
PDF'leri görüntülerken ihtiyaç duyduğunuz önemli özelliklerin çoğu, not ekleme ve düzenleme, önemli metinleri vurgulama, görsel referans ile içerik veya küçük resimler kullanarak kolay başvuru ve gezinme için anlık görüntüler oluşturma gibi Skim'e dahil edilir.

Yağsız ayrıca LaTeX, SyncTeX, PDFSync ve BibDesk gibi harici uygulamalar için destek sunuyor.
Skim'in tüm kapsamlı özellikleri kapsamlı Yardım kılavuzunda bulunabilir .

Oldukça Adobe Acrobat X olmayabilir ama Skim, etkileyici bir ücretsiz PDF okuyucu ve Önizleme yapmayan özelliklerin çoğunu sunan not alıcıdır.

Notlar notları dokümanı RTF olarak kaydetme. PostScript'i dönüştürürken Mountain Lion hatalarından kaçının. Dışa aktarma kaydetme seçeneğini hatırla. Serbest not çiziminin verimliliğini artırın.

Değişiklikler

  • Notlar notları dokümanı RTF olarak kaydetme. PostScript'i dönüştürürken Mountain Lion hatalarından kaçının. Dışa aktarma kaydetme seçeneğini hatırla. Serbest not çiziminin verimliliğini artırın.

mac için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Skim hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×